Послуги лазерної порізки металу

Лазерне різання, на сьогодні, це вже досить популярна послуга, як для бізнесу, так і для звичайних людей. Особлива, звичайно, вона важлива для бізнесу та промисловості через свої високі показники продуктивності та інші важливі нюанси, такі як відсутність постобробки деталей, зроблених на лазерних верстатах.

Досить часто наші клієнти стикаються з тим, що їм необхідний інструмент для реалізації своїх творчих ідей або поставлених, нестандартних завдань. Лазер на сьогодні є передовою технологією, яку можна використовувати для нестандартного розкрою. Фігурне та декоративне різання робиться в будь-якій формі, немає жодних обмежень!

Різання металевих листів, які обробляються на наших верстатах, відкривають найширші можливості для обробки таких видів металу як нержавіюча сталь, до 12 міліметрів завтовшки.

Переваги лазерного різання:
 • Економія матеріалу
  Обробка може вестися за будь-яким криволінійним контуром з невеликою відстанню між деталями, що забезпечує високий коефіцієнт заповнення листа в порівнянні з іншими традиційними методами розкрою листового матеріалу.
 • Висока точність
  Лазерний промінь може різати матеріал за складним криволінійним контуром, при цьому дотримується висока точність отриманого результату. Відхилення від заданих параметрів може становити всього 0,01 мм. Механічна вирубка, як ви знаєте, не дасть такого результату.
 • Якість
  • Оброблювані деталі не відчувають механічних навантажень під час різання, що дозволяє уникнути деформацій.
  • Немає необхідності в подальшій обробці країв різу - край різу рівний, перпендикулярний до площини листа, відсутня заусенка.
Бажаєте дізнатися вартість лазерного різання?
Залиште Ваші контактні дані та завантажте вихідний файл
Завантажте ваш файл
Для максимальної точності, швидкості обробки замовлення та виключення помилок, технічне завдання повинно містити файл(и) *.dxf з контуром деталі в масштабі 1:1. Файл *.dxf не повинен містити сплайнів, контурів, що накладаються і перетинаються, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло. Бажано матеріал, товщину та кількість деталей вказувати в назві файлу (наприклад "Кронштейн_Ст3_2мм_15шт.dxf").

Вартість лазерного різання залежить від матеріалу, його товщини та газу, за допомогою якого здійснюється різання.

Вартість кожної врізки - 10% вартості метра різу потрібної товщини металу.
Ми з Вами зв'яжемося!
Вкажіть своє ім'я, контактний телефон та питання, щоб наш менеджер підготувався та надав вам консультацію.
Made on
Tilda