Послуги згинання металу

Компанія Polma пропонує послуги згинання листового металу в Черкасах. Наша компанія має більш ніж двадцятирічний досвід у наданні послуг обробки металу в Україні. Гнучка металу дозволяє виконувати потрібні вам фігури та елементи з металу, не вдаючись до зварювання та додаткових витрат. Вся згинання металу в механічному цеху Polma виготовляється на новому, сучасному обладнанні, що гарантує високу якість виконання згинання листового металу, профілів тощо. Наше листозгинальне обладнання дозволяє виконати замовлення на згинання в найкоротші терміни та з максимальною якістю. У будівництві, зведенні металоконструкцій - гнучка дуже важлива та потрібна послуга, часто без якої неможливо досягти результату.

Переваги згинання
на нашому обладнанні:
  • Швидко та якісно
    Простота в керуванні верстатом завдяки технологіям та програмному забезпеченню дозволяє виконувати завдання максимально точно в стислі терміни.
  • Що може наш згинальний прес
    Сучасний листозгинальний прес із широкими можливостями, що дозволяє згинати будь-які сплави (металу) при товщині листа від 0,5 до 5 мм. Максимальна довжина згину при цьому становить 2500 мм.
  • Універсальність
    У більшості випадків листозгинальні преси працюють у парі з комплексами лазерного різання металу: на першому етапі відбувається лазерний розкрій деталі, на другому - гиб вирізаної заготовки. Весь процес лазерного різання та згинання металу повністю автоматизований.

Вартість згинання залежить від матеріалу, його товщини.

і довжини гіба

Вартість замовлень прораховується індивідуально та залежить від складності згинання.
Мінімальна вартість замовлення 500грн.

Ми з Вами зв'яжемося!
Вкажіть своє ім'я, контактний телефон та питання, щоб наш менеджер підготувався та надав вам консультацію.
Made on
Tilda