Трібостатичний розпилювач

Трибостатический распылительРучний трібостатичний розпилювач призначений для автономного напилювання порошкової фарби з бачка встановленого на пістолеті-розпилювачі. Для роботи необхідний тільки сухе стиснене повітря. Незамінний при фарбуванні невеликих партій деталей, де потрібно часта зміна кольору. Легко розбирається, чиститься.

При фарбуванні деталей складної форми простіше використовувати трібостатичний розпилювач порошкової фарби.

     Як правило, продуктивність процесу нанесення пістолетами-розпилювачами з трібозарядом знижена, а відсоток осідання порошкової фарби на виріб нижче, ніж при застосуванні пістолетів-розпилювачів з коронирующим електродом. Неминуче також поступове зниження ефекту трібозаряда зі зменшенням сумарного напруги зарядки порошкової фарби, підвищення частки незарядівшегося порошку і відповідно, не осів на деталь у міру вироблення присадок в поліефірні і епоксіполіефірной фарби. Електростатичним способом, можна фарбувати вироби різних типорозмірів і груп складності і застосовувати при цьому практично будь-які види порошкових фарб. Необхідна вимога до виробів – об’ємна або поверхнева електрична провідність. Воно легко реалізується при фарбуванні металів. У разі неелектропроводящіх матеріалів (деревина з вологістю менше 12%, скло, пластмаси) вживають заходів для збільшення провідності: наприклад, поверхню обробляють антистатиками – розчинами ПАР або струмопровідними грунтовками.

Перевага даного пістолета в простоті використання і разом з тим його надійності і працездатності тривалий час. Проста підготовка до роботи і заміна фарбувального матеріалу в поєднанні з низькою вартістю пістолета знаходять широке застосування в області порошково-полімерних покриттів.

Пістолет поставляється готовий до роботи досить приєднати шланг подачі сухого стисненого повітря.

Для фарбування краще всього підходять порошки на епоксидної основі, а також епоксіполіефірной з більшою частиною епоксидної складової.

Регулювання факела на виході зі ствола розпилювача здійснюється кількістю стисненого повітря, що подається на інжектор, зміщенням розтруба на виході зі ствола, заміною відбивача з іншими розмірами, встановленням додаткових пристроїв (наприклад – щілинного насадка);

Подача фарбувального матеріалу в зону забарвлення здійснюється натисканням курка на ручці розпилювача.

Так як пістолет заряджає порошок Електрокінетичні способом, то він не потребує джерелі високої напруги.

Електрокінетичний заряд зберігає високу ефективність нанесення покриття, включаючи навіть глибокі пустоти і ребра.

Легкий гнучкий шланг подачі повітря забезпечує хорошу мобільність пістолета.

Наявність регулятора тиску повітря спрощує введення пістолета в експлуатацію і його подальше використання.