Фарбування металовиробів

Polma займається порошковим фарбуванням металовиробів та металоконструкцій. До переліку наших послуг входять всі види порошкового фарбування.

Ми займаємося порошковим фарбуванням металу і металоконструкцій в будь-який з кольорів шкали RAL, використовуємо виключно фарби перевірених, відомих і добре зарекомендованих виробників. Крім того, в спектрі наших послуг порошкове фарбування дисків, профілю, листового металу, навіть нестандартних виробів складної конфігурації.

Порошкове полімерне фарбування – сучасна економічна технологія, що дозволяє отримувати якісне і довговічне покриття на металі з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Процес порошкового фарбування складається з трьох етапів:
1. Знежирення і підготовка виробу;
2. Нанесення порошкової фарби;
3. Полімеризація (запікання) в печі при температурі 160-200 ° С.

 

Каталог RAL – німецький стандарт кольору

     RAL – німецький стандарт кольору, розроблений і прийнятий в 1927 році Державним комітетом з умовами поставок (Reichsausschu & Lieferbedingungen) на прохання виробників лакофарбової продукції. Інститут встановив стандарт на колірний простір, поділивши його на діапазони і позначивши кожен колір індивідуальним цифровим індексом. З тих пір компанія RAL постійно розробляє і додає нові зразки кольорів, відповідно до потреб ринку, що розвивається. Універсальна система вибору кольорів по каталогу RAL стала незамінним помічником практично у всіх сферах, де потрібно правильне розуміння кольору.