Послуги 3D друку

3D-друк може здійснюватися різними способами і з використанням різних матеріалів, але в основі будь-якого з них лежить принцип пошарового вирощування твердого об’єкта.

Технологія друку FDM

Технологія вирощування деталей методом пошарового наплавлення (Fused Deposition Modeling – FDM) в поєднанні з сучасними пластиками дозволяє створювати міцні і стабільні за розмірами деталі, які характеризуються більш високою точністю і повторюваністю в порівнянні з будь-якою іншою технологією 3D-друку.

На нашому підприємстві застосована саме технологія FDM друку.

Застосування технології:

  • Для швидкого макетування, тобто швидкого виготовлення прототипів моделей і об’єктів для подальшої доведення. Уже на етапі проектування можна кардинальним чином змінити конструкцію вузла або об’єкта в цілому. В інженерії такий підхід здатний істотно знизити витрати у виробництві і освоєнні нової продукції.
  • Для швидкого виробництва – виготовлення готових деталей з матеріалів, які підтримуються 3D-принтерами. Це відмінне рішення для дрібносерійного виробництва.
  • Виготовлення моделей і форм для ливарного виробництва
  • Ремонт і тюнінг автомобілів

3D друк від компанії Polma – це індивідуальний підхід до кожного проекту та друку кожної нами деталі. Наші інженери зможуть підготувати якісну 3D модель для друку на основі Ваших малюнків, креслень, ескізів з розмірами. Так само перед друком Вам буде відправлена фото моделі для узгодження.