Хімічна підготовка поверхні

У початковій стадії будь-якого процесу фарбування проводиться попередня обробка поверхні. Це найбільш трудомісткий і тривалий процес, якому часто не приділяють належної уваги, проте є необхідною умовою отримання якісного покриття. Підготовка поверхні наводить якість, стійкість, еластичність і довговічність покриття, сприяє оптимальному зчепленню порошкової фарби з поверхнею, що фарбується, і поліпшенню його антикорозійних властивостей.

Камера напилення

Процес фарбування здійснюється в камерах напилення, які оснащені системами відсмоктування повітря для запобігання потраплянню порошкової фарби в приміщення та поєднаними з ними системами аспірації для уловлювання порошкової фарби, які не осіли на фарбовані вироби і для повернення її в процес фарбування. Камери нанесення порошкової фарби поділяють на два типи - Циклонні та Картриджні.

Піч полімеризації

Для оплавлення, створення плівки та затвердіння покриття використовують печі полімеризації: тупикові та прохідні з електрообігрівом. Піч складається з теплоізолюючих панелей, одного або двох (для прохідного варіанту) дверних блоків з подвійними дверима, від одного до восьми нагрівальних блоків із системами рециркуляції повітря, пульта управління та електрошафи. Теплоізолююча панель складається із зовнішньої та внутрішньої несучих профільованих панелей з оцинкованої та пофарбованої сталі та утеплювача з базальтових плит товщиною 150 мм.

Професійне ручне обладнання для нанесення порошкових покриттів Gema
7 березня 2019 року швейцарська компанія Gema серією OptiFlex®Pro представила четверте покоління цифрових систем для нанесення порошкових покриттів в електростатичному полі. Весь асортимент ручного обладнання складається з 225 різних по застосуванню модулів, спроектованих для досягнення оптимальних результатів залежно від умов виробництва та поставлених завдань.
Бажаєте дізнатися вартість обладнання?
Чому варто співпрацювати з нами
  • Досвід
    Ще далекого 1985 року починається історія створення компанії Polma. Наш засновник на той час працював у головному управлінні НВО "Комплекс", яке займалося розробкою та впровадженням технологій порошкового фарбування у радянські заводи оборонної промисловості.
  • Технології
    Ми раз на 5 років оновлюємо лінійку обладнання, яке виробляємо. Це з появою над ринком нових фарб, нових розчинів для хім. підготовки та зміною цін на енергоресурси. Тому сьогодні ви працюватимете на найсучаснішому, економічному та технологічному обладнанні!
  • Якість
    Ми використовуємо тільки найякісніші матеріали та комплектуючі від перевірених іноземних та вітчизняних виробників.
Ми з Вами зв'яжемося!
Вкажіть своє ім'я, контактний телефон та питання, щоб наш менеджер підготувався та надав вам консультацію.
Made on
Tilda