Ствол трібостатичного розпилювача

Трібостатіческій ствол ТС-03 призначений для зарядки порошкової фарби шляхом тертя об його внутрішні стінки. Стовбур встановлюється на розпилювачі або маніпулятори автоматичних ліній порошкового фарбування. Також трибо-стовбури використовуються в установках ручного напилювання з подачею фарби з живильників (баків) з псевдоожіжженіем або з забором фарби з коробки. Може бути встановлений на розпилювач ТР-03 або аналогічні трібораспилітелі в тому числі і розпилювачі інших виробників.
Трібостатіческій ствол ТС-03 підходить для нанесення фарби на складні поверхні, де немає можливості нанести фарбу електростатичним методом: зварні шви, порожнини, кути, глибокі пази, тобто там де електростатичне поле не дає можливості проникнути фарбі. Може бути використаний для повторного нанесення порошкової фарби на вже пофарбовані поверхні.
Унікальна конструкція ствол ТС-03, яка була розроблена конструторскім відділом компанії Polma, забезпечує максимальний заряд порошкової фарби, що зменшує її витрату до 150-180грамм на м2 на відміну від стовбурів – конкурентів.