Устаткування для нанесеня покриттів

За останні десять років у світовій популярності технології порошкового фарбування (нанесення порошкової фарби) спостерігається постійне зростання. Однією з рушійних сил, що стимулюють приголомшливий успіх, є постійні поліпшення в фарбувальному обладнанні, що застосовується для нанесення порошкових полімерних фарб.

В серійному, багатосерійному та масовому виробництві застосовують два способи заряду частинок порошковоъ фарби (ПФ): електростатичний – з примусовою зарядкою за допомогою коронуючого електрода, що знаходяться під високою напругою, і з використанням “трібоеффекта“, тобто ефекту придбання заряду частинками фарби при проходженні її через трібоелектрізующій вузол трібоствола.

  • При першому способі застосовується підведення високого (20-100 КВ) постійного по знаку напруги до коронирующим електроду від генератора високої напруги
  • При другому способі зарядки частинок, ствол і інші деталі пістолета, з якими стикається порошкова фарба, виготовляється зі спеціального матеріалу (зазвичай фторопласту – для епоксівмістких порошкових фарб).
Електростатичні установки ручного напилення
Трібостатичні розпилювачі