Прес-вакуумні сушильні камери для деревини

Прес-вакуумні сушильні камери для деревини – один з найбільш якісних видів сушіння. Невеликі обсяги завантаження дозволяють легко завантажувати камеру, а висока швидкість сушіння дозволяє домогтися високих показників за обсягами висушеної деревини. Ефект преса забезпечує стабільність геометрії пиломатеріалу і запобігає розтріскування і викривлення деревини.

Мобільність камери забезпечує можливість організації сушильного виробництва на новому місці без великих витрат. Для цього потрібно лише приміщення, що обігрівається, наявність електрики і можливість відведення конденсату.

Принцип роботи прес-вакуумних сушильних камер Polma

Дошки укладаються всередину камери шарами, чергуючись з алюмінієвими нагрівальними пластинами. Водяна помпа забезпечує циркуляцію гарячої води всередині пластин. Вода нагрівається бойлером, а вакуум всередині камери створює рідинна вакуумна помпа. При створенні вакууму гумова мембрана під дією атмосферного тиску притискає штабель дощок до підлоги камери з тиском до 9500 кг / м2. Таким чином, сушка деревини відбувається в вакуумі під тиском. При такому методі сушки деревина не деформується, а навпаки вирівнюється.

Процес обміну теплом між пластиною і деревиною стає більш ефективним завдяки створюваному тиску. Фактично, тиск сприяє високій швидкості передачі тепла без втрат і дозволяє випарувати більшу кількість води. Очевидно, що збільшення швидкості сушки істотно знижує споживання енергії.

Крім того, Прес-вакуумні сушильні камери для деревини відрізняються тим, що мають температуру нижче, ніж в звичайних сушарках, тому ні колір деревини, ні її міцність не змінюються.

 

 
Вартість камер Polma:

     Вартість кожної сушарки розраховується індивідуально в залежності від завдань сушки. Також вартість камери залежить від:

     – швидкості сушіння: чим м’якше деревина і менше товщина дощок, тим вище швидкість сушіння, тим дорожче комплектація (потужніше конденсор камери, який більшу частину парообразной суміші откачиваемой вакуумної помпою з камери, перетворює в рідку середу і зливає; більше кількість нагрівальних пластин, т. к. кожний шар дощок прокладається пластинами);

     – комплектації: вакуумний підйомник для пластин, додаткові нагрівальні пластини, підключення до комп’ютера приладу управління.

ПЕРЕВАГИ ПРЕС-ВАКУУМНИХ СУШИЛЬНИХ КАМЕР Polma:

ШВИДКІСТЬ СУШІННЯ. До 3-8 разів швидше традиційних камер.

ЯКІСТЬ СУШІННЯ. Рівномірний розподіл вологи; деревина не деформується, а навпаки – вирівнюється. Використання преса при сушінні не дозволяє деревині скривлюватися і навіть знімає вже існуючі деформації і внутрішні напруження. Дошки виходять абсолютно рівні. Зберігаються кольору деревини. Практично відсутні внутрішні тріщини. Смола хвойних порід при вакуумуванні кристалізується і перетворюється в тверду масу, яка не липне і не пристає до обробного інструменту, Шлифшкурка і т.п.

ВИРОБНИЧА ГНУЧКІСТЬ. За рахунок високої швидкості ви можете оперативно реагувати на зміни ринкової ситуації, виробничого плану.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ. У 2-3 разів економічніше за показниками енергоспоживання. Тепло, що виділяється в процесі сушіння, йде на обігрів приміщення в зимовий час.

МОБІЛЬНІСТЬ ТА ПРОСТОТА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Вміщується в залізничному і автомобільному контейнері, автомобілі. Стандартні програми сушіння не вимагають високої кваліфікації персоналу.

БЕЗПЕКА. Немає рухомих частин, простота в пристрої.

МОНТАЖ І ПІДКЛЮЧЕННЯ. Монтаж і підключення – протягом однієї робочої зміни. Не потрібно фундаменту і капітального будівництва. За рахунок малих габаритних розмірів встановлюється на існуючих площах. Немає проблем з орендою.

СУМІСНІСТЬ З ТРАДИЦІЙНИМИ СУШКАМИ. Можливість поєднання попередньої сушки в звичайних камерах і потім в прес-вакуумі. Виправлення шлюбу після традиційних сушарок. У конвективних камерах сушити дешеву деревину, а в прес-вакуумі – цінні породи.