Обладнання для порошкового фарбування

Компанія Polma займається розробкою, виробництвом і впровадженням повного спектру обладнання для порошкового фарбування.

Устаткування для порошкового фарбування це високий рівень надійності, продуктивність і якість нанесення. Також це економічність – високий ступінь рекуперації матеріалу.

Застосування порошкових фарб дозволяє отримувати дивно стійкі, міцні і функціональні порошкові покриття, що відповідають вимогам сьогоднішнього дня. Широке використання порошкового фарбування в усьому світі призвело до розробки і випуску сучасного фарбувального обладнання з високою продуктивністю, відмінною якістю одержуваного порошкового полімерного покриття.

Устаткування для порошкового фарбування практично незамінне при фарбувальних роботах.

Хімічна підготовка поверхні
Камери нанесення порошкової фарби
Устаткування для нанесення покриттів
Печі полімеризації порошкової фарби
Транспортні системи
Підготовка стиснутого повітря
Автоматичні лінії порошкового фарбування
Комплектуючі для обладнання порошкового фарбування

Технологія нанесення полімерних порошкових фарб – екологічно чиста, безвідходна технологія отримання високоякісних захисних і захисно-декоротівного полімерних покриттів. Покриття формують з полімерних порошків, які напилюють на поверхню виробу, а потім в печі під певною температурою проходить процес термообробки (полімеризації).

     Основний принцип нанесення покриття полягає в тяжінні заряджених частинок фарби до заземленої поверхні деталі. Для нанесення порошкових фарб годиться більшість термостійких твердих тіл і перш за все металевих деталей.
Технологічний процес отримання покриттів з порошкових фарб включає три основні стадії:

     Якість покриттів залежить від суворого дотримання технологічних режимів всіх стадій процесу.
Порошкові фарби, як правило, наносять на вироби після завершення всіх механічних і термічних операцій: Вироби не повинні мати задирок, відкритих крайок (радіусом заокруглень менше 0,3 мм), які виступають зварних швів, зварювальних бризок, прожогов, тріщин; поверхня повинна бути сухою, чистою, без окалини і іржі (в разі металів), не містити масляних і інших забруднень.